BİGADİÇ, İZMİR’DE BÜYÜK FESTİVALE KATILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BİGADİÇ, İZMİR’DE BÜYÜK FESTİVALE KATILIYOR

 

Bigadiç Belediyespor Genç Erkek Voleybol Takımı, İzmir’de 32 Bayan, 32 Erkek takımın katılımı ile düzenlenecek Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasına katılıyor.

 

Altıntaş; ”Son 4’e Kalmak İstiyoruz”

 

Bigadiç Belediyespor Genç Erkek Voleybol Takımı, 30 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında İzmir’de yapılacak Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasına katılıcak. Adını 32 takımın mücadele edeceği Türkiye Şampiyonası’na yazdıran Bigadiç Belediyespor Genç Erkek Voleybol Takımı’nda Antrenör Tolga Altıntaş, Aynı anda 8 maçın oynanacağı (4 Erkek – 4 Bayan) Türkiye Şampiyonaları Festivaline katılıyoruz, maçlarımızı 26.500 m²’lik alana kurulacak olan 8 sahada oynayacağız, takımımın antrenman performanslarından son derece memnunum, her turnuvaya, her maça kazanmak amacıyla çıkıyoruz, her zaman olduğu gibi İzmir’de de hedefimiz son 4’e kalarak final oynayıp Bigadiç’i en iyi şekilde temsil etmek dedi.

 

Türkiye Şampiyonasından umutlu olduklarını söyleyen Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu “Malatya ve Ankara’da oynanan müsabakalar sonunda A Takımımız Türkiye Voleybol Erkekler 3.Liginde Şampiyonluk Kupası kaldırarak 2.Lige yükseldi, şimdi de gençlerimiz İzmir’de Türkiye Şampiyonası’na katılıyor, burada da kupa kaldırmamız sürpriz sayılmasın. Teknik ekip ve oyuncularımıza güveniyoruz. İzmir’de yaşayan tüm Balıkesir’lileri geleceğimiz gençlerimizi desteğe davet ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.