" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE TRAFİK HAFTASI KUTLANIYOR

Trafik Haftası nedeniyle Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda etkinlik düzenlendi. Kaymakam Ali Sırmalı ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın da katıldığı etkinliklerde kazalardan korunmanın yolları ve trafik kurallarına uymanın önemi anlatıldı. Her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Trafik Haftası nedeniyle Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü, Balıkesir 112 Acil Sağlık Hizmetleri, Edremit İlçe Jandarma Komutanlığı, […]

EDREMİT’TE TRAFİK HAFTASI KUTLANIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Trafik Haftası nedeniyle Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda etkinlik düzenlendi. Kaymakam Ali Sırmalı ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın da katıldığı etkinliklerde kazalardan korunmanın yolları ve trafik kurallarına uymanın önemi anlatıldı.

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Trafik Haftası nedeniyle Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü, Balıkesir 112 Acil Sağlık Hizmetleri, Edremit İlçe Jandarma Komutanlığı, Edremit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü  tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenlendi. Trafik Haftası etkinliklerine Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Edremit İlçe Jandarma Komutanı J. Kurmay Binbaşı Şahin Aydıncı, siyasi parti, sivil toplum örgütü temsilcileri, öğrenciler ve polis memurları katıldı.

Trafik ekiplerinin kullandığı araç, gereç ve teçhizatlar katılımcılara tanıtıldı.

Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, kazaların büyük bir çoğunluğunun insan hatasından kaynaklandığını ve yüzlerce vatandaşın trafik kazalarında hayatını kaybettiğini vurgulayarak, trafik kurallarına uymanın hayati önem taşıdığını kaydetti, kurallarına uymaları konusunda vatandaşlara çağrıda bulundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.