MÜDÜR GÖKHAN DOMALI’DAN ODA BAŞKANLARINA ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MÜDÜR GÖKHAN DOMALI’DAN ODA BAŞKANLARINA ZİYARET

Edremit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Gökhan Domalı geçtiğimiz gün Edremit ilçesindeki Oda Başkanlarını makamında ziyaret etti.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Müdür Gökhan Domalı ile Oda Başkanları odaya kayıtlı olmayan esnafların yaşayacağı sıkıntılara değindiler. Edremit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Gökhan Domalı ilk olarak ziyaretine Edremit Esnaf ve Sanatkarlar kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alparslan ile Başkan yardımcısı Hayati Seçen’i ziyaret ederek başladı.
Ziyarette açıklamada bulunan Başkan Mustafa Alparslan şöyle konuştu: “Odaya kayıtlı olmayıp iş yeri açan esnafların ileride sıkıntı yaşamamaları için bir an önce odaya kayıtlı olmaları lazım. Çünkü kayıt dışı olan esnaflar ruhsat alamıyorlar ve bunun yanı sıra dükkânları kapatılıyor. Kayıt dışı olan esnafların resmi mercilerle karşı karşıya gelmeleri için bir an önce odalara kayıt yaptırmaları lazım.” Dedi.
Ruhsat ve Denetim Müdürü Gökhan Domalı daha sonra Edremit Ayakkabıcılar odası Başkanı Alaattin Akçeşme’yi ziyaret etti. Başkan Akçeşme ziyaretlerinden dolayı Müdür Gökhan Domalı’ya teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.