VATANDAŞLARIN TEPKİSİ SES GETİRDİ,

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

VATANDAŞLARIN TEPKİSİ SES GETİRDİ,

 

Burhaniye’nin Kızıklı yolu üzerinde bulunan Cem Kültür Evinin önün yapılmak istenen Elektrik Trafosu, gösterilen tepkiler üzerine yeri değiştirildi.

Uedaş tarafından Kızıklı yolu üzerinde bulunan Cem Kültür Evinin önüne yapılmak istenen trafo Alevi Kültür Derneği üyelerinin gösterdiği tepki üzerine yeri değiştirilerek yaşanan sorun çözülmüş oldu.  Cem ve Kültür Evi Başkanı Durmuş Türkmen, eğer bu trafo yeri değiştirilmeseydi satılık Cem evi pankartını kapımızın önüne asacaktık. Burada suçlu tamamen Burhaniye Belediyesi. Trafo yerlerinin belirlenmesi Belediye Meclisinden geçiyor. Bu elektrik trafosunun yerini kim nasıl belirledi bilmiyoruz. Tepkimiz üzerine trafonun yerinin değiştirilmiş olması sevindirici bir durum keşke bu yer belirlenirken daha hassas davranılsaydı da bizlerde tepki göstermemiş olsaydık dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.