BİGADİÇ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BİGADİÇ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN MUTLU GÜNÜ

 

Bigadiç’in sevilen Doktoru, 2014 Mart seçimlerinde de Belediye Meclis Üyesi seçilen Dr. Mustafa Biçe oğlu Sencer Biçe’yi evlendirdi.

 

 

 

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Bigadiç Belediyesi Meclis Üyesi Dr. Mustafa Biçe’nin oğlu Sencer Biçe ile Belediye Meclis Üyesi Nazım Özyiğit’in yeğeni Melike Özyiğit’in mutlu gününde yer alarak, Sencer ve Melike Biçe çiftinin nikâhını kıydı.

 

Nail Et ve Balık Restaurant Kır Bahçesi’nde kıyılan nikâh ile evliliğe ilk adımlarını atan Sencer ve Melike Biçe çiftinin mutluluklarına ortak olan Belediye Başkanı İsmail Avcu, Biçe çiftinin nikâhının kıyılmasının ardından; “Genç çiftimizi tebrik ediyorum. Kıyılan bu nikâhın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, hastalıkta, sağlıkta hep bir arada ve sevgi saygı çerçevesinde ömür boyu mutlu olmalarını diliyorum” diyerek evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.