" />
USD
3,6648
EURO
4,3310
ALTIN
151,3110

CHP’DEN UÇURTMA ŞENİĞİ VE FOTOTĞRAF SERGİSİ

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerimiz kapsamında İskele Mahallesi Yat Limanı 16.00 ve 21.00 saatleri arasında “Özgür Düşünceler” konulu uçurtma şenliğimiz ile temalı fotoğraf sergimiz de halkımıza açılacaktır. Cumhuriyet Hak Partisi Burhaniye İlçe Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle “Özgür Düşünceler” Uçurtma şenliği ve  birlikte “Atatürk ve Laiklik” konulu fotoğraf […]

CHP’DEN UÇURTMA ŞENİĞİ VE FOTOTĞRAF SERGİSİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerimiz kapsamında İskele Mahallesi Yat Limanı 16.00 ve 21.00 saatleri arasında “Özgür Düşünceler” konulu uçurtma şenliğimiz ile temalı fotoğraf sergimiz de halkımıza açılacaktır.

Cumhuriyet Hak Partisi Burhaniye İlçe Başkanlığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle “Özgür Düşünceler” Uçurtma şenliği ve  birlikte “Atatürk ve Laiklik” konulu fotoğraf sergisi düzenledi. Burhaniye İskele Mahallesi Yat imanında yapılacak olan uçurtma şenliği ve sergi akşam saat 16.00 ile 21.00 saatleri arasında yapılacak. “Özgür Düşünceler” konulu uçurtma şenliğimize tüm halkımız davetidir diyen Burhaniye Cumhuriyet Hak Partisi ilçe başkanı Tarık Erdil, “Ülkemiz ve gençlerimiz için bu anlamlı günde tüm halkımızı genç arkadaşlarımız ve çocuklarımızla birlikte uçurtmalarını da yanlarına alarak etkinliğimize bekliyoruz. Uçurtma sahibi olmayan vatandaşlarımız için sınırlı miktarda uçurtma temini de sağlanacaktır. “ dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.