GENÇLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GENÇLİK HAFTASI KUTLAMALARI BAŞLADI

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Haftası nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda sergi düzenledi.

Sergi açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Erkan Bilen, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cem Hamzaoğu, Ayvalık Belediyesi adına başkan yardımcısı Gökay Bacan ve okul müdürleri ve onlarca öğrenci katıldı.

Sergide, Ayvalık Rahim Usta Anadolu Lisesi, Ayvalık Anadolu Lisesi ve Anadolu Atatürk Lisesi öğrencileri yeteneklerini sergileme fırsatı buldu Resim, heykel, bilim, coğrafya ve fotoğrafçılık alanında gençler yeteneklerini sundu.

GENÇLİK HAFTASI ÇELENK BIRAKMA TÖRENİ

Gençlik Haftası ,16 mayıs saat 16:00’da çelen koyma töreni düzenledi. Gençlik ve Spor Müdürü Cem Hamzaoğlu, özel öğrencilerle beraber Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çelenk bıraktı. Açılış töreninde Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Başkan Vekili M. Yalçın Taş, da hazır da bulundu.

Ayvalık Belediyesi Zihinsel Engelliler Okulu tarafından streetbool organizasyonu düzenlendi. Bu organizasyonla şampiyon özel çocuklar basketbolda yeteneklerini izleyiclerinin beğenisine sundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.