" />
USD
3,7187
EURO
4,3695
ALTIN
153,2447

GÜRSEL TEKİN KÜÇÜKKUYUSPORLU OLDU

  Bir dizi açılış ve temel atma törenleri için Küçükkuyu’ya gelen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ziyaretinin son gününde Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı ziyaret edip aynı zamanda Küçükkuyu Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün üyesi oldu.   Gürsel Tekin, bu yıl Çanakkale ikinci amatör liginde şampiyon olup birinci amatör kümeye çıkan belediye başkanı Cengiz Balkan ve  Küçükkuyu […]

GÜRSEL TEKİN KÜÇÜKKUYUSPORLU OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Bir dizi açılış ve temel atma törenleri için Küçükkuyu’ya gelen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ziyaretinin son gününde Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı ziyaret edip aynı zamanda Küçükkuyu Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün üyesi oldu.

 

Gürsel Tekin, bu yıl Çanakkale ikinci amatör liginde şampiyon olup birinci amatör kümeye çıkan belediye başkanı Cengiz Balkan ve  Küçükkuyu Gençlerbirliği Spor Başkanı Burak Tahmaz’ın  teklifi üzerine Küçükkuyu Spor Kulübü’ne üye oldu. İmzadan sonra Cengiz Balkan “artık takımın formaları ve diğer ihtiyaçları Gürsel Bey’den diyerek takıldı. Gürsel Tekin, akşam da Küçükkuyu Belediyesi Korosu konserine katılıp türkü ziyafetine ortak oldu. Abdullah Sanrı yönetiminde sahne alan Küçükkuyu Belediyesi Korosu’nun söylediği şarkılara alkışla tempo tutan Gürsel Tekin konser sonra konaklayacağı otele gitti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.