GÜRSEL TEKİN KÜÇÜKKUYUSPORLU OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GÜRSEL TEKİN KÜÇÜKKUYUSPORLU OLDU

 

Bir dizi açılış ve temel atma törenleri için Küçükkuyu’ya gelen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ziyaretinin son gününde Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ı ziyaret edip aynı zamanda Küçükkuyu Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün üyesi oldu.

 

Gürsel Tekin, bu yıl Çanakkale ikinci amatör liginde şampiyon olup birinci amatör kümeye çıkan belediye başkanı Cengiz Balkan ve  Küçükkuyu Gençlerbirliği Spor Başkanı Burak Tahmaz’ın  teklifi üzerine Küçükkuyu Spor Kulübü’ne üye oldu. İmzadan sonra Cengiz Balkan “artık takımın formaları ve diğer ihtiyaçları Gürsel Bey’den diyerek takıldı. Gürsel Tekin, akşam da Küçükkuyu Belediyesi Korosu konserine katılıp türkü ziyafetine ortak oldu. Abdullah Sanrı yönetiminde sahne alan Küçükkuyu Belediyesi Korosu’nun söylediği şarkılara alkışla tempo tutan Gürsel Tekin konser sonra konaklayacağı otele gitti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.