KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİ ÜYELERİ STRES ATTI

  Edremit Zeytinli Altınkum’da faaliyetlerini sürdüren Körfez Emekliler Derneği üyeleri ve Türk Halk Müziği Koro elemanları Asmalı Bahçe’de toplanarak stres attılar.   Dernek Başkanı Nermin Akoğlu ve yönetim kurulu üyelerince organize edilen yemekte misafirler Asmalı Bahçe Restaurant ve Piknik alanının muhteşem manzarası ve havasında hem yemeklerini yediler hem de sıcak sohbetler gerçekleştirdiler.   Dernek Başkanı […]

KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİ ÜYELERİ STRES ATTI

 

Edremit Zeytinli Altınkum’da faaliyetlerini sürdüren Körfez Emekliler Derneği üyeleri ve Türk Halk Müziği Koro elemanları Asmalı Bahçe’de toplanarak stres attılar.

 

Dernek Başkanı Nermin Akoğlu ve yönetim kurulu üyelerince organize edilen yemekte misafirler Asmalı Bahçe Restaurant ve Piknik alanının muhteşem manzarası ve havasında hem yemeklerini yediler hem de sıcak sohbetler gerçekleştirdiler.

 

Dernek Başkanı Nermin Akoğlu arkadaşlarımızla böyle sıcak bir ortamda buluşmaktan çok mutlu olduklarını belirterek, Kendisi de Güre Musiki Derneği Balkanı olan İşletme sahibi Süleyman Kerem ve elemanlarını hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Yemeklerin ardından Koro Şefi Rasim Örs, Hüseyin Eroğlu ve İsa Çetin’in sazları eşliğinde söylenen türküler, halaylar ve danslarla gönüllerince eğlenerek stres attılar.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum