" />
USD
3,6867
EURO
4,3404
ALTIN
151,4185

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

Hediyeleşmek, ikili ilişkilerde sevgi bağını güçlendiren bir olgudur. Birine hediye vermek, onu düşündüğünüzü, onu sevdiğinizi ve ona değer verdiğinizi gösteren bir detaydır. Özellikle sevgilinize hediye alırken, hediyeyi almış olmak için almak, bir doğum günü için sembolik bir hediye, özenle seçilmemiş bir hediye ya da yalnızca bir gül ne yazık ki kabul görmeyen daha doğrusu makbul […]

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Hediyeleşmek, ikili ilişkilerde sevgi bağını güçlendiren bir olgudur. Birine hediye vermek, onu düşündüğünüzü, onu sevdiğinizi ve ona değer verdiğinizi gösteren bir detaydır.

Özellikle sevgilinize hediye alırken, hediyeyi almış olmak için almak, bir doğum günü için sembolik bir hediye, özenle seçilmemiş bir hediye ya da yalnızca bir gül ne yazık ki kabul görmeyen daha doğrusu makbul olmayan hediyeler arasında yer alıyor.

Burada kastettiğimiz ebette sevgilinize doğum günü hediyesi olarak pırlanta bir kolye ya da pahalı bir saat almanız değil. Bütçenizin yettiği ölçüde ancak ona olan sevginizi yansıtan bir hediye yazımızın konusudur.

Böyle bir hediye seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda ufak ipuçları vereceğimiz yazımızda, eşsiz hediye tavsiyeleri de bulabileceksiniz.

Sevgiliye Hediye Alacaklara İpuçları

Sevgiliye hediye alırken hediyenin ana temasının  “biz” kavramını yansıttığına dikkat etmelisiniz. Özellikle ilişkinizin başlarında iseniz, bağınızın güçlenmesi, sevgilinizin size daha çok güvenmesi ve bağlılık hissetmesi için bu kavramı yansıtabilmeniz çok önemlidir.

Bu yüzden de ikinizin fotoğrafının yer aldığı bir kupa, bir t-shirt, çantasına takabileceği bir rozet, ya da birlikte geçirdiğiniz en güzel anları kağıda döktüğünüz minik kartlar, bu kavramı yansıtmak için son derece idealdir.

Ona sevginizi dile getirmenize aracılık edecek bir kutu hazırlamanız da bir seçenek. Kutu içerisine farklı bir hediye yerleştirebilir ya da bahsettiğimiz kartlarla bu kutuyu doldurabilirsiniz.

Hediye almaktan çok bir hediyeyi sunuma hazırlamak ön planda olmalı. Bu da bir nebze yaratıcılığınıza bakıyor diyebiliriz. Peki, ikinizin fotoğrafını kullanma konusunda diğer seçenekleriniz neler?

Kanvas Tablo İdeal Bir Hediye mi?

Elbette son dönemlerin en dekoratif hediye seçeneklerinden biri olan kanvas tablo, modern duruşu ile klasik bir şekilde çerçevelenmiş bir fotoğraftan çok daha fazla beğeni toplayacaktır.

Kanvas tabloların biraz daha genç işi olduğunu söyleyebiliriz. Bu tablolar üzerine kolaj yaparak oluşturduğunuz resimleri dijital baskı yöntemi ile bastırabilirsiniz. Tablonuzun ebatlarını dilediğiniz gibi tercih edebildiğinizden, ikinizin resmini büyük boyutlu bir kanvas tabloya bastırabilirsiniz.

sosyopix-logo

Evin her köşesine yakışacak kanvas tabloları, sitemizde kişiye özel tasarımlar ile oluşturuyoruz. Aynı şekilde diğer minik hediyeliklerimizde de kişiye özel baskılar yaparak sevgiliniz için en ideal hediye sunumunu gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.