BURHANİYE TİYATRO GÜNLERİ BAŞLIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BURHANİYE TİYATRO GÜNLERİ BAŞLIYOR

Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosunun düzenlediği tiyatro günleri 21.28 Mayıs tarihleri arasında Reha Yurdakul Kültür Merkezinde yapılacak.

Kurulduğu günden itibaren başarılı çalışmalara imza atan Burhaniye Belediyesi Kent Tiyatrosu Burhaniye de birçok kişiye tiyatroyu sevdirirken bünyesinde yetişen gençlerinde tiyatro eğitimi alarak başarılı birer sanatçı oldular. Her yıl düzenlediği tiyatro etkinliklerini bu yılda sürdüren Kent Tiyatrosu Ayı, Bir Evlenme Teklifi, Sevgili Doktor ve Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar oyunlarıyla Tiyatro severler ile buluşacak. Burhaniye Kent Tiyatrosu Kurucusu ve Yönetmeni Uğur Mamuk Bütün tiyatro severleri bu etkinliğe davet ederken tiyatronun farkı bir tutku olduğunu ancak vatandaşların her zaman izleme imkanı bulamadıklarını belirterek kendilerinin böyle etkinlikler ve güzel oyunları sahneleyerek tiyatro severlerin tiyatro özlemini giderdiklerini söyledi.

 

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.