GÖÇMENLER TEKRAR GELMEYE BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

GÖÇMENLER TEKRAR GELMEYE BAŞLADI

Çanakkale’nin Ayvacık sahilinden Yunanistan’ın Midilli Adasına kaçmak için denize açılan aralarında kadın ve Çocuklarında bulunduğu çeşitli ülkelerden toplam 46 kaçak Sahil Güvenlik ekiplerinin yaptığı operasyonda yakalandı.

Behramkale açıklarında devriye görevi yapan TCSG 28 Bot Komutanlığı ekipleri şişme bir bot içinde Yunanistan’ın Midilli Adasına kaçmak için denize açılan bir grubu tespit etti. Ekiplerin yaptığı operasyonda aralarında kadın ve çocuklarında bulunduğu,Pakistan,Dominik,Benin,Nijerya,Srilanka,Suriye,Bolivya,Somali ve Bangladeş uyruklu 46 kaçak göçmen yakalandı.Kimlik tespiti için Küçükkuyudaki Sahil Güvenlik Karakoluna getirilen Göçmenlere burada çeşitli ihtiyaç malzemeleri dağıtıldı, daha sonra Ayvacıktaki Göçmen Geri Gönderme Merkezine bir otobüs ile gönderildiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.