EDREMİT CUMHURİYET MEYDANI’NDA ‘GENÇLİK HAFTASI’ GÜREŞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT CUMHURİYET MEYDANI’NDA ‘GENÇLİK HAFTASI’ GÜREŞİ

Edremit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ‘Gençlik Haftası’ etkinlikleri kapsamında düzenlediği minder güreşi yoğun ilgi gördü. Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın katıldığı etkinlik ilk kez Edremit meydanında gerçekleşti.

Edremit Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yaptığı ‘Gençlik Haftası’ minder güreşi etkinliğine katılım yoğun oldu. Edremit Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ve çevredeki vatandaşlar tarafından ilgiyle izlenen etkinlikte 40 sporcu yer aldı. 4 farklı kategoride ve aralarında Türkiye Şampiyonasında dereceye girenlerinde olduğu sporcular, eski Avrupa Şampiyonu Aslan Seyhanlı ve Mehmet Çakır’ın hakemliğinde kıran kırana mücadele etti. Yapılan müsabakaların sonucunda dereceye giren sporculara madalyalarını Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fethi Bilge verdi.  Etkinlikte Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş ve İlhan Yazar, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Şahin Aydıncı, İlçe Müftüsü Kemal Karadeniz ve daire müdürleri de hazır bulundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.