ERDİL, “ MEYDANA UCUBE DİKTİLER”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ERDİL, “ MEYDANA UCUBE DİKTİLER”

 

Burhaniye Cumhuriyet Meydanına Büyükşehir Belediyesi tarafından monte edilen ışıklı led rekam tabelası, esnafın tepkisine neden oluyor. Esnafların tepkilerini gündeme getiren Burhaniye CHP İlçe Başkanı Tarık Erdil, “ Burhaniye Cumhuriyet Meydanı Büyükşehir Belediyesine ait. Bundan dolayı Belediye meclisinde meydana konması gündeme gelen ışıklı ed reklam panosu için CHP gurubu olarak önerimiz oldu. Yaptığımız öneride meydanda şu an bulunan led’li reklam tabelasından büyük olmasını istemedik. Ayrıca sadece Encümen kararında olan ve Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün göstereceği uygun bir ere konmasını istemiştik. Ancak, bunar her iki noktayı da göz önüne almadığından ve meydanın ufak olmasından dolayı en can alacı noktaya ucube gibi kondurdular. Esnaf mağdur. Burhaniye’de ucube bir görüntü ortaya çıktı. Biz bu ışıklı led reklam panosunun nerelere konduğunu incelediğimizde, örneğin Edremit’te garaj bölgesine konulduğu, diğer ilçelerde de esnafı ve vatandaşı mağdur etmeyecek yerlere konulduğunu öğrendik. Burhaniye AKP’li belediye yönetimi esnafı mağdur eden bu ucube reklam panosu için bir direnme göstermeden, esnafın çıkarını düşünecek bir duruş göstermediği için bu ucube meydana konmuştur.

Bir Vatandaş ise yaptığı açıklamada, Burhaniye Cumhuriyet Meydanına konan bu devasa reklam panosu, AKP’nin bir reklam panosu olacak. Bu gün Büyükşehir Belediyesi yaptığı işleri tanıyor gibi görünse de, sonuçta burada AKP’nin reklamı yapılıyor. Bu reklam panosunun buradan kaldırılmasını istiyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.