SINDIRGI’DA 19 MAYIS COŞKUSU YAŞANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

SINDIRGI’DA 19 MAYIS COŞKUSU YAŞANDI

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Haftası coşkulu bir şekilde kutlandı. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve Sındırgı Kaymakamı Ercan Ateş tören sonunda öğrencilerle birlikte halk oyunları oynadı.

Sındırgı’da 19 Mayıs kutlamaları Atatürk Büstüne çelenk sunumuyla başladı. Atatürk Stadyumunda devam eden kutlama programına Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, İlçe Kaymakamı Ercan Ateş, Garnizon Komutanı Binbaşı Soner Akınsoy, Daire Müdürleri ve vatandaşlar katıldı. İlçe Kaymakamı Ercan Ateş, Garnizon Komutanı Binbaşı Soner Akınsoy ve Belediye Başkanı Ekrem Yavaş öğrencilerin ve törene katılan vatandaşların bayramını kutlamasından sonra İstiklal Marşı okundu. Yağcıbedir Mehteran gösterisinden sonra günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürü Rahmi Yörük yaptı. Şiirlerin okundu, halk oyunları oynandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Haftası kapsamında yapılan yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri İlçe Kaymakamı Ercan Ateş, Garnizon Komutanı Binbaşı Soner Akınsoy ve Belediye Başkanı Ekrem Yavaş tarafından verildi. Tören sonunda protokol üyeleri öğrencilerin coşkularına ortak olarak halk oyunları oynadı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.