TAŞAN FOSSEPTİK ÇEVRE VE KOKU KİRLİLİĞİNİ YARATIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TAŞAN FOSSEPTİK ÇEVRE VE KOKU KİRLİLİĞİNİ YARATIYOR

 

Ören Mahallesinde bir tesisin önünde bulunan fosseptik yaklaşık bir haftadır çevre ve koku kirliliği yaratmaya devam ediyor.

Ören Mahallesinde bir tesisin taşana fosseptiğinden çevreye yayılan su ve pislikler görüntü ve çevre kirliliği yaratırken kokusu da vatandaşları rahatsız etmeye devam ediyor. Yaklaşık bir haftadır buradan yola çıkan sular ve pislikleri görenler bu fosseptik kime ait neden temizlenmiyor. Buradan çıkan pis su ve pislikler çevreyi kirlettiği kadar etrafa mikrop ve koku salıyor insan sağlı bu kadar ucuz mu. Zamanında yapılmayan sinek ve haşere mücadelesinden dolayı sivrisinekler havada dans ederken birde bu ve benzer kirlilikler ile sağlığımız ile oynanıyor. Yetkililer buradaki soruna bir an önce çözüm bulmalılar. Bu yolda yüzlerce kişi her gün yürüyüş yapıyor dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.