CUNDA ADASI TOLGA ÇANDAR’I AĞIRLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

CUNDA ADASI TOLGA ÇANDAR’I AĞIRLADI

 

CHP Muğla eski Milletvekili ve sanatçı Tolga Çandar, Cunda Mübadele Günleri kapsamında Cunda Sahil’de eşsiz bir konser verdi. Yüzlerce sanatseverin katıldığı konserde Ayvalk Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, meclis üyeleri de izleyicler arasında yerinde yerini aldı.

Sanatçı Çandar konser sıranda, seyircileri anılarıyla güldürdü, türküleriyle hüzünlendirdi ve Ayvalık’a unutulmaz bir gece yaşattı.Çandar, üniversite yıllarından, sahne anılarına kadar birr çok özel anını dinleyicilerle paylaştı.

Konser bitiminde Alibey (Cunda) Kalkındırma Derneği tarafından Başkan Gençer’e plaket sunuldu.

Başkan Gençer konuşmasında ” Çandar’ın söylediği türküler ve anlatığı hikalerle gelecek adına umut doldu içimize, sanat ve sanatçıya değer verilen değeri hep birlikte görüyoruz. Değerli babasını kısa sürece önce kaybetti. Ne mutlu ona böyle bir değer yetiştirdiği için, nurlar içinde yatsın”dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.