" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CUNDA ADASI TOLGA ÇANDAR’I AĞIRLADI

  CHP Muğla eski Milletvekili ve sanatçı Tolga Çandar, Cunda Mübadele Günleri kapsamında Cunda Sahil’de eşsiz bir konser verdi. Yüzlerce sanatseverin katıldığı konserde Ayvalk Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, meclis üyeleri de izleyicler arasında yerinde yerini aldı. Sanatçı Çandar konser sıranda, seyircileri anılarıyla güldürdü, türküleriyle hüzünlendirdi ve Ayvalık’a unutulmaz bir gece yaşattı.Çandar, […]

CUNDA ADASI TOLGA ÇANDAR’I AĞIRLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

CHP Muğla eski Milletvekili ve sanatçı Tolga Çandar, Cunda Mübadele Günleri kapsamında Cunda Sahil’de eşsiz bir konser verdi. Yüzlerce sanatseverin katıldığı konserde Ayvalk Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, meclis üyeleri de izleyicler arasında yerinde yerini aldı.

Sanatçı Çandar konser sıranda, seyircileri anılarıyla güldürdü, türküleriyle hüzünlendirdi ve Ayvalık’a unutulmaz bir gece yaşattı.Çandar, üniversite yıllarından, sahne anılarına kadar birr çok özel anını dinleyicilerle paylaştı.

Konser bitiminde Alibey (Cunda) Kalkındırma Derneği tarafından Başkan Gençer’e plaket sunuldu.

Başkan Gençer konuşmasında ” Çandar’ın söylediği türküler ve anlatığı hikalerle gelecek adına umut doldu içimize, sanat ve sanatçıya değer verilen değeri hep birlikte görüyoruz. Değerli babasını kısa sürece önce kaybetti. Ne mutlu ona böyle bir değer yetiştirdiği için, nurlar içinde yatsın”dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.