" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TEKİ ‘MASA TENİSİ ŞENLİGİ’ İLGİ TOPLADI

      Edremit Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, halka açık olarak düzenlenen ‘Masa Tenisi Şenligi’, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.       Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle ilçede dikkat çeken Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, kapılarını halka açarak, her yaştan vatandaşı, masa tenisi şenliğinde bir araya getirdi. Okulun […]

EDREMİT’TEKİ ‘MASA TENİSİ ŞENLİGİ’ İLGİ TOPLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

 

Edremit Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, halka açık olarak düzenlenen ‘Masa Tenisi Şenligi’, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

 

 

 

Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle ilçede dikkat çeken Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, kapılarını halka açarak, her yaştan vatandaşı, masa tenisi şenliğinde bir araya getirdi. Okulun çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen şenlikte, refakatçı öğrenciler, misafirlere eşlik etti. Keman dinletisi eşliğinde başlayan şenlikte, 20’nin üzerinde masa tenisi oyuncusu, rakipleriyle mücadele etti. Eleme usulüyle gerçekleşen turnuvada, rakiplerini eleyen amatör tenisçiler, performanslarıyla profesyonel sporcuları aratmadı. Okul Müdürü Yücel Mercan’ın da, öğretmen arkadaşlarıyla mücadele ettiği şenlikteki turnuvada, derece alan katılımcılara teşekkür belgesi verildi.

 

Hafta sonları gerçekleştirilen sosyal sportif faaliyetlerden memnun olduklarını ifade eden öğrenciler, TV100 mikrofonlarına yaptıkları açıklamalarda, okul idaresine teşekkür etti. Esnaflardan, öğrenci velilerine kadar çok sayıda katılımcı da, masa tenisi şenliklerinin sıkça tekrarlanmasını isteyerek, emeği geçenleri tebrik etti.

 

Okul Müdürü Yücel Mercan, yaptığı açıklamada, sportif faaliyetlerin halkla iç içe yapılmasının çok faydalı olduğuna dikkat çekti. Şenlik kapsamında gerçekleştirilen turnuva akşam saatlerine kadar, çekişmeli karşılaşmalarla devam etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.