MODİFİYE ARAÇ TUTKUNLARINDAN ANLAMLI DAVRANIŞ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

MODİFİYE ARAÇ TUTKUNLARINDAN ANLAMLI DAVRANIŞ

 

Edremit ilçesinde özel tasarlanmış (modifiye) araç tutkunlarının biraya gelerek oluşturduğu “Balıkesir Körfez Tofaşk Grubu” Edremit buluşmasında elde ettikleri gelir ile ihtiyaç sahiplerine dört adet tekerlekli sandalye bağışladı.

 

Edremit İlçesi’nde özel tasarlanmış (modifiye) araç tutkunları sosyal medya üzerinden çağrı yaparak bir araya geldiler. İzmir, Bursa, İstanbul gibi farklı illerden gelen araç tutkunlarının Edremit buluşmasında elde edilen gelir ile dört adet tekerlekli sandalye alınarak ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne teslim edildi. Balıkesir Körfez Tofaşk Grubu Başkanı Oğuz Kaan Edoğan, araçlara modifiye denilen özel tasarımlar yapmanın bir tutku olduğunu belirterek “Grubumuzda her marka araç ve her yaştan arkadaşımız yer alıyor. Modiye araç tutkunu arkadaşlarımız ile geçtiğimiz hafta Edremit’te bir araya geldik. Biraya gelmemizin araçlarımızın dışında daha anlamlı bir nedeni olması için kendi aramızda karınca kararınca topladığımız paralar ile dört adet tekerlekli sandalye aldık. Engelliler haftasının kutlandığı bir zamanda küçücükte olsa engelli kardeşlerimize bir katkımız olsun istedik. Tüm modifiye araç tutkunu arkadaşlarıma ve yardımın yerine ulaşmasına imkan veren Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya teşekkür ediyoruz” dedi. Tekerlekli sandalyeler Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Tofaşk Grubu Başkanı Erdoğan tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Arkadaşlarımızın toplumsal bir duyarlılığımız olan engelli vatandaşlarımıza yapmış olduğu destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.