BURHANİYE’DE YOL BULMAK LABİRENTTEN ÇIKMAK GİBİ OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE’DE YOL BULMAK LABİRENTTEN ÇIKMAK GİBİ OLDU

Yaz sezonu öncesi özellikle ana arterlerde altyapı ve yol yapım çalışmaları yapılması sonrası açık olan yol bulmak labirentten çıkmak gibi oldu.

Ali Çetinkaya, Yunak, Taylı, Aşağı Çarşı Caddeleri ile Ören Kavşağında yapılan çalışmalar nedeni ile yabancılar kadar Burhaniyeliler bile açık yol bulmakta zorluk çekiyor. Çalışmalar sırasında su borularının patlamaları da eklenince Burhaniye sokakları geçilmez oldu. Çalışmaların zamansız ve programsız bir şekilde yapılması esnafları ve vatandaşları olumsuz etkilemesi, yavaş ilerlemesi tepki çekiyor. Bu çalışmaların aynı anda birçok yerde değil de sırası ile yapılıp tamamlanmasının kimseyi mağdur etmeyeceğini belirten vatandaşlar, bu çalışmaların yapılmasına karşı değiliz ancak planlı bir şekilde yapılması kimseyi mağdur etmemesi gerekir. Ancak Belediyemiz aynı anda her yeri yıkıp kazması yolların kapatılması ilçemize gelen yabancılar kadar bizler bile hangi yoldan nereye gideceğimizi şaşırmış durumdayız. Yazlıkçılar gelmeye başladı zor geçirdiğimiz kış aylarından sonra tan esnafın para kazanacağı dönemde bu çalışmaların yapılması bizleri olumsuz etkilemekte dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.