En Sağlıklı Halı Yıkama Hizmeti

Temizlik ürünleri her ne kadar temiz bir görünüm kazandırıyor olsa da, içerisinde yer alan kimyasallar nedeniyle oldukça zararlıdırlar. Özellikle halı temizliği için kullanılan ürünler, ellerde deri problemleri ve yaraların oluşmasına neden olabilir. Sağlık sorunu yaratan bu tip durumlarla karşılaşmak yerine, profesyonel destek alarak halı yıkama işleminin gerçekleştirilmesini sağlamak, doğru bir çözüm yolu olacaktır. Uzman ekip […]

En Sağlıklı Halı Yıkama Hizmeti

Temizlik ürünleri her ne kadar temiz bir görünüm kazandırıyor olsa da, içerisinde yer alan kimyasallar nedeniyle oldukça zararlıdırlar. Özellikle halı temizliği için kullanılan ürünler, ellerde deri problemleri ve yaraların oluşmasına neden olabilir. Sağlık sorunu yaratan bu tip durumlarla karşılaşmak yerine, profesyonel destek alarak halı yıkama işleminin gerçekleştirilmesini sağlamak, doğru bir çözüm yolu olacaktır.

Uzman ekip ve titiz çalışma prensiplerine sahip Networkdry, kullandığı özel temizleyiciler sayesinde halıların sağlıklı bir şekilde yıkanmasını sağlar. Önemli olan halının sadece görsel olarak temizlenmesi değil, derinlemesine temizlenmesidir. Bu konuda özel makineleri sayesinde en iyi çözümü sunan firma, Şişli halı yıkama ağı gibi tüm bayilerinde aynı uygulamaların gerçekleştirilmesini sağlar.

Networkdry bünyesinde müşteriden teslim alınan halı, öncelikle içerisine nüfuz etmiş durumda olan toz ve pisliklerden arındırılır. Gözle görülür olmayan bu kalıntılar ciddi anlamda mikrop yuvası durumundalardır. Beylikdüzü halı yıkama servisinde de aynı şekilde, ilk işlemi halıların kalıntılardan arındırılması olarak belirleyen firmada, sonrasında halının türüne göre yıkanması gereken makine ve ürünün seçimini yapılır.

Kuru temizlemede ve halı yıkamada çığır açan bu uygulamaları ile Networkdry Bakırköy halı yıkama hizmeti de sunmaktadır. Halıların temizliğinde kullanılan temizleyici maddeler zararlı kimyasalları içermediği için, özellikle çocuklu aileler halılarını güvenerek teslim edebilirler. Hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile www.networkdry.com üzerinden hizmet sunan firmaya kolaylıkla erişim sağlayabilir, çok hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Yorumlar

yorum