“YEREL MARKETLERDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYI BIRAKMAYALIM”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

“YEREL MARKETLERDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYI BIRAKMAYALIM”

Ayvalık’ın çeşitli mahallelerinde hizmet veren, yüzden fazla personeli bünyesinde bulunduran ve yerel esnaf olmasıyla dikkat çeken Başduran Marketler zinciri, sekizinci şubesini 150 Evler Mahallesi’nde açtı.

 

Sade bir tören düzenlenen marketin açılışına, yoğun programı arasında Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer katıldı. Açılış konuşmasını yapan Başkan Gençer, sözüne yüzden fazla kişiye ekmek kapısı sağladığı için marketin yönetim kuruluna teşekkür ederek başladı. Gençer ‘’ Başarının sırrını aile ortamı ve müşteriye güler yüz olarak görüyorum. Bu başarılarıyla önce Ayvalık’a sonra tüm ülkeye fayda sağlıyorlar. Personelini Ayvalık’tan seçen yerel marketlerden alışveriş yapmayı bırakmayalım.’’dedi. Rahmi Gençer sözlerini bol ve bereketli satışlar olması temennisiyle tamamladı. Duvaların okunduğu açılış törenin sonunda Başkan Gençer’e plaket sunuldu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.