" />
USD
3,6728
EURO
4,3170
ALTIN
151,7500

BURHANİYE BELEDİYE SPOR KASTAMONU’DAN ASİST KRALİÇELİĞİ İLE DÖNDÜ

Burhaniye Belediye Spor Yıldız Kızlar Basketbol Takımı İzmir Liginde 2’ncilik elde ederek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandığı Türkiye şampiyonasını 13. sırada bitirdi. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe gibi takımların yer aldığı Türkiye Şampiyonasında Burhaniye Belediye Spor’dan Ayşe Gülen asist kraliçesi olurken blok liderliğini de yine Burhaniye Belediye Spor’dan İlayda Kocakurt aldı. 17-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kastamonu’da […]

BURHANİYE BELEDİYE SPOR KASTAMONU’DAN ASİST KRALİÇELİĞİ İLE DÖNDÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediye Spor Yıldız Kızlar Basketbol Takımı İzmir Liginde 2’ncilik elde ederek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandığı Türkiye şampiyonasını 13. sırada bitirdi. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe gibi takımların yer aldığı Türkiye Şampiyonasında Burhaniye Belediye Spor’dan Ayşe Gülen asist kraliçesi olurken blok liderliğini de yine Burhaniye Belediye Spor’dan İlayda Kocakurt aldı.
17-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kastamonu’da gerçekleşen Basketbol Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonasında Galatasaray, Eryaman Yıldızları S.K, TED Ankara Kolejliler S.K, Bandırma S.K, Diyarbakır Siverekliler Derneği S.K ile karşı karşıya gelen Burhaniye Belediye Spor Basketbol Yıldız Kızlar kıyasıya mücadele ederek Burhaniye’yi en iyi şekilde temsil etti. Belediye spor Kızlarını yalnız bırakmayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal da kızların bu şampiyonda mücadele etmesinden büyük bir gurur duyduk başarılarının devanı diliyorum dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.