BURHANİYE CHP DEN ANKARA ÇIKARTMASI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE CHP DEN ANKARA ÇIKARTMASI

CHP Burhaniye İlçe örgütü Yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri Partinin grup toplantına katılmak için TBMM çıkartma yaptılar.

CHP nin mecliste yapılacak grup toplantına katılmak, Balıkesir milletvekillerinden çalışmalar hakkında bilgi almak için Ankara’ya giden CHP Burhaniye İlçe yönetimi ve Belediye Meclis Üyeleri takip edilmesini istedikleri hizmetler için hazırladıkları dosyaları da beraberlerinde götürdüler. CHP İlçe Örgütü Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Baş Danışmanı Ahmet Akın tarafında karşılanarak mecliste ağırlandılar. Balıkesir Milletvekilleri ile yapılan görüşmelerden sonra grup toplantına katılan Burhaniye CHP örgütünün Burhaniye ye müjdeli haberler ile dönmeleri bekleniyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.