BESOB’TAN LOKMA HAYRI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BESOB’TAN LOKMA HAYRI

 

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Ahilik Haftası nedeni ile lokma hayrı düzenledi. Yeni Sanayi sitesindeki camide mevlid okutulup lokma hayrı düzenlendi. BESOB Başkanı Fehmi Erdem, Başkan Vekili Necdet Erkan, UMESO Başkanı İsmail Pala, İnşaatçılar Odası Başkanı Hayrettin Demirbaş, Marangozlar Odası Başkanı Kamil Güler, Edremit Tamirciler Odası, Ayakkabıcılar Odası, Terziler Odası başkanı ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Lokma hayrına Balıkesir Vali Yardımcısı, İşkur Müdürü, Gençlik ve Spor İl Müdürü, Ticaret Müdürü ve Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan da katıldılar.

Mevlidi şerife katılan Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu BESOB Başkanı Fehmi Erdem’i Ahilik Haftası nedeni ile kutladı. Başkan Kafaoğlu “Esnaf toplumun bel kemidiğidir. Her zaman esnafımızın emrindedir. Esnafımızın emrindeyiz. . biz katılımcı belediyeyi önemsiyoruz. Biz belediye başkanıyız diye her şeyi biliyoruz anlamına gelmez. O yüzden sizlerin fikirlerini çok önemsiyoruz” diye konuştu. BESOB Başkanı Fehmi Erdem de Başkan Kafaoğlu’na teşekkür ederek Altıeylül Belediyesi’nin her zaman esnaf dostu olduğunu belirtti.

Yeni Sanayi Camiinde okunan mevlidin ve öğle namazının ardından sanayi esnafının lokma hayrına ilgi yoğun oldu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.