CHP KARESİ SINIR TANIMIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

CHP KARESİ SINIR TANIMIYOR

 

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberinde bir grup partili, kardeş ilçeleri olan Sındırgı İlçe Örgütü ile geçtiğimiz gün ortak bir çalışmaya imza attı.

 

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan gittiği her ilçeye sinerji katmaya devam ediyor. Sındırgı’ya geçtiğimiz gün partililer ile birlikte çıkartma yapan CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, CHP Sındırgı İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Mitat Gezgin, yönetimi ve partililer ile bir araya geldi. Burada karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu. CHP Karesi İlçe de yapılan çalışmalar hakkında partililere bilgi verildi. Ardından Balıkesir Üniversitesi Sındırgı MYO öğrencilerinin mezuniyet törenine katılan CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, beraberinde ki partililer ile birlikte öğrencilerin mezuniyet sevincini paylaştı. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden CHP Karesi İlçe Örgütü, CHP Sındırgı İlçe Örgütü ile birlikte sırasıyla Karaağaç, Armutlu, Süller kırsal mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan yaptığı açıklamada; Birlikteysek Güçlüyüz mesajıyla yola çıktığımız takım arkadaşlarımız ile her ne kadar iktidar gücümüz olmasa da bütün olanaksızlıklara rağmen CHP Sındırgı İlçe Örgütümüzü, CHP Karesi’ye kardeş ilçe seçtik. CHP Karesi de yaptığımız tüm çalışmaları birlikte Karaağaç, Armutlu ve Süller Mahallelerimizde örnekledik. Bağda bahçede,tarlada,kahvede,sokakta gördüğümüz her yurttaşımızla sohbet edip, sıkıntılarını öğrendik, dertlerine ortak olduk. Çözüm odaklı yürüttüğümüz çalışmalarımızda bu mahallelerimize sağlayacağımız faydaları paylaştık. Sındırgı ziyaretimiz CHP Karesi İlçe de yaptığımız çalışmalara da katkı sağlayacaktır. Biz CHP Karesi İlçe Örgütü olarak Balıkesir de iktidar gücü olmamasına rağmen kardeşlik köprüsünü en iyi şekilde kurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra ki çalışmalarımızı da bu doğrultu da hep birlikte yürüteceğimizden kuşkunuz olmasın. Bizler birlikte üretip birlikte karar vereceğiz. Bizler gücümüzü birliktelikten alıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Birlikteysek Güçlüyüz!

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.