" />
USD
3,7057
EURO
4,3623
ALTIN
152,8293

GÖBELEZOĞLU’NDA BİLİM FUARI

Edremit Göbelezoğlu Ortaokulu’nda ‘4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’açıldı. Edremit’te ilkokullardan liselere kadar, 16 okulda hazırlanan ‘4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’ Göbelezoğlu Ortaokulu’nda da açıldı. Öğrenciler tarafından şarkılar eşliğinde sunulan mini bir gösterinin ardından Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı İlhan Yazar, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Vedat Kaya, Okul Müdürü Aydın Kulaksızoğlu ve davetlilerin katıldığı tören […]

GÖBELEZOĞLU’NDA BİLİM FUARI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Göbelezoğlu Ortaokulu’nda ‘4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’açıldı.

Edremit’te ilkokullardan liselere kadar, 16 okulda hazırlanan ‘4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’ Göbelezoğlu Ortaokulu’nda da açıldı. Öğrenciler tarafından şarkılar eşliğinde sunulan mini bir gösterinin ardından Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı İlhan Yazar, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Vedat Kaya, Okul Müdürü Aydın Kulaksızoğlu ve davetlilerin katıldığı tören ile bilim fuarı açıldı. Ortaokul öğrencilerinin öğretmenlerinin danışmanlığında hazırladığı 55 proje açılan stantlarda sergilendi. Başkan Kamil Saka, “Gelecek nesillerimizin, öğretmenlerinin rehberliğinde böyle projelerin içinde yer alması bizleri umutlandırıyor” dedi.

Sergilerin gezilmesinin ardından Okul Aile Birliği Başkanı Banu Kozan Karaköse’nin öncülüğünde öğrenci velilerince hazırlanan aperatif yiyecekler,  ve pasat konuklara ikram edildi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.