KÖYDE ŞENLİK VAR ETKİNLİĞİNDE HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KÖYDE ŞENLİK VAR ETKİNLİĞİNDE HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

 

 

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Burhaniye Şubesi ve Burhaniye Belediyesinin katkıları ile düzenlene Köyde Şenlik Var etkiliğinin bütün hazırlıkları tamamlandı.

Her geçen gün yeni bir etkinliğe imza atan ÇYDD Burhaniye Şubesi gençleri bu kez Köyde Şenlik Var etkinliğini düzenlediler. Burhaniye Tathatcı köyünde düzenlenecek etkinlere Burhaniye Belediyesi de katkı veriyor. Programda neler var neler… Tiyatro gösterimleri, ziraat eğitimi, sinema gösterimi, çocuklara drama ve masal eğitimi, kadın sağlığı, spor etkinlikleri, yaşlı sağlığı, müzik, kütüphane ve park yapımı, söyleşiler.  Gençlerle her şey olur.. Diyen ÇYYD Burhaniye Şube Başkanı Erman Pazarbaşı gençlerimiz eğitimi bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere böyle bir etkinlik düzenlediler. Bizlerde bu güzel etkinliğe destek veriyoruz. Birçok il ve ilçeden gençlerimiz bu etkinlikte bir araya gelerek hem kendi aralarında hem de etkinlik boyunca vatandaşlarımız ile bilgi ve becerilerini paylaşacaklar dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.