“BALIKESİRSPORUMUZ İÇİN SUNULACAK İMKANLARIN TÜMÜ BANDIRMASPORUMUZ İÇİNDE YAPILACAKTIR”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

“BALIKESİRSPORUMUZ İÇİN SUNULACAK İMKANLARIN TÜMÜ BANDIRMASPORUMUZ İÇİNDE YAPILACAKTIR”

 

PTT 1. Lig’e çıkan Bandırmaspor yöneticileri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür ettiler. PTT 1. Lig için destek isteyen Bandırmasporlu yöneticilere Başkan Uğur “Balıkesirsporumuza yapılacak olan herşey, sunulacak olan imkanların tümü Bandırmasporumuz içinde yapılacaktır” dedi.

 

 

23 yıl aradan sonra 1.Lig’e çıkan Bandırmaspor’un yönetim kurulu üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan Bandırmasporlu yöneticiler ziyarette yanlarında kulübün futbol takımının kazandığı PTT 1. Lige yükselme ve hentbol takımının 1. Lig kupasını da getirdiler.

Bandırmaspor Başkanı Elmastaş ziyarette Başkan Uğur’a, takımın golcü oyuncusu İsmet Hakkı Şimşek’in 10 numaralı formasını hediye ederek, teşekkür plaketi verdi. Yaklaşık bir saat süren ziyarette konuşan Elmastaş, Kayseri’de oynanan 2’nci Lig play off final maçı öncesinde vermiş olduğu desteklerden dolayı Uğur’a teşekkür etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’da konuşmasında, Bandırmaspor’un PTT 1’inci Ligi’ne çıkmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirterek bu güne kadar Balıkesirspor için ne yaptıysa aynı destekleri Bandırmaspor içinde yapacağını açıkladı. Uğur, “Bandırmaspor Kulübümüzü başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca Balıkesirspor ve Bandırmaspor takımlarının aynı lige mücadele edecek olmalarından dolayı memnunum. Balıkesirsporumuza yapılacak olan herşey, sunulacak olan imkanların tümü Bandırmasporumuz içinde yapılacaktır. Başarılar ile anılan bir kent olmak gurur verici” diye konuştu.

Uğur, Bandırmaspor’un Kayseri’de oynanan 1. Lig’e yükselme maçına Türk Hava Yolları’ndan 190 kişilik özel uçak kaldırmıştı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.