" />
USD
3,7061
EURO
4,3616
ALTIN
152,8029

“4. SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ” KAZDAĞLARI’NDA YAPILDI

    Edremit Belediyesi’nin katkıları ile Atatürk Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen ‘4. Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ Kazdağları Talimalanı Mesire yerinde yapıldı.     Edremit Belediyesi ile Atatürk Mahalle Muhtarlığı’nın düzenlediği 4. Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü önceki gün Kazdağları Hanlar-Talimalanı mesire yerinde yapıldı. Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği’nin de destek verdiği etkinlikte ilk olarak belirlenen parkurda […]

“4. SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ” KAZDAĞLARI’NDA YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

Edremit Belediyesi’nin katkıları ile Atatürk Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen ‘4. Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü’ Kazdağları Talimalanı Mesire yerinde yapıldı.

 

 

Edremit Belediyesi ile Atatürk Mahalle Muhtarlığı’nın düzenlediği 4. Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü önceki gün Kazdağları Hanlar-Talimalanı mesire yerinde yapıldı. Kaz Dağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği’nin de destek verdiği etkinlikte ilk olarak belirlenen parkurda bir buçuk saatlik yürüyüş yapıldı. Bölgede faaliyet gösteren maden ocağı yakınana kadar süren yürüyüşte katılıcılara madencilik faaliyetlerinin doğada oluşturacağı zararlar konusunda bilgilendirme yapıldı. Doğa yürüyüşü ve ardından çeşitli aktivitelerin yapıldığı etkinliğe katılım yoğun oldu.  Yürüyüşten sonra çuval, yumurta, halat çekme, ip atlama gibi eğlenceli yarışmalar yapıldı. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın başlangıç düdüğünü çaldığı oyunlarda dereceye giren çocuklara ödüller verildi. Pilav ve ayran ikramının da yapıldığı etkinliklerde yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkan Yardımcısı İlhan Yazar, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel tarafından verildi. Etkinliğe Başkan Kamil Saka’nın yanı sıra belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Atatürk Mahallesi Muhtarı İrfan Kolçak, bölgede ki doğal güzelliklerin tanıtılmasına ve doğanın korunmasına dikkat çekmek için başlattıkları etkinliğin 4’sünü gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek etkinliğin düzenlenmesine destek olan Belediye Başkanı Kamil Saka başta olmak üzere, destek verelere ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.