AHİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AHİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Ahilik Haftası dolayısıyla bir dizi etkinlikler düzenleyen Burhaniye Esnaf Sanatkarlar Odası çıraklara Bursa gezisi düzenledi.

Burhaniye Esnaf Sanatkarlar Odası hafta nedeni ile ilk olarak en eski üyelerini ziyaret ederek   başladığı etkinliklerini Cuma günü okunan Mevlid sonrası 7 mahallede  lokma döktürmüştü.

Çıraklık Eğitimi Merkezinde eğitim gören geleceğin ustaları içinde farklı bir etkinlik düzenleyerek onları Bursa gezisi ile ödüllendirdi. Esnaf Odası Başkanı Hasan Bayram” Burhaniye çıraklık eğitim okuluyla birlikte gençlerimizi bursa gezisini, Öğretmenlerimiz ile birlikte düzenlemenin gururunu yaşıyoruz. Esnaf ve Sanatkârlar Odası olarak her zaman çıraklık eğitim okulumuzun ve öğrencilerimizin yanındayız”dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.