" />
USD
3,6651
EURO
4,3271
ALTIN
150,9617

BİSİKLETÇİLERİN SON DURAĞI GÜRE MAHALLESİ OLDU

Burhaniye Öğretmenler Mahallesi Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği (BÖMÇED) tarafından düzenlenen 2. Burhaniye Bisiklet Festivali’nin son durağı Güre Mahallesi oldu. Bu yıl 2. si düzenlenen Burhaniye Bisiklet Festivali’nin son durağı Güre Mahallesi oldu. 26-27-28-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen festivalde Madra Dağı’ndan Kazdağları’na kadar 200 kilometrelik mesafe kaydeden bisikletçiler Güre Mahallesi’nde verdikleri son molada Edremit Belediye […]

BİSİKLETÇİLERİN SON DURAĞI GÜRE MAHALLESİ OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Öğretmenler Mahallesi Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği (BÖMÇED) tarafından düzenlenen 2. Burhaniye Bisiklet Festivali’nin son durağı Güre Mahallesi oldu.

Bu yıl 2. si düzenlenen Burhaniye Bisiklet Festivali’nin son durağı Güre Mahallesi oldu. 26-27-28-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen festivalde Madra Dağı’ndan Kazdağları’na kadar 200 kilometrelik mesafe kaydeden bisikletçiler Güre Mahallesi’nde verdikleri son molada Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ile bir araya geldiler. Başkan Saka, bu organizasyonun sporun ve doğanın iç içe geçmesini sağladığını belirterek yapılan etkinliğe emeği geçenlere teşekkür etti. Edremit Belediyesi’nin ağırladığı 150 bisiklet tutkunu daha sonra Tahtakuşlar Mahallesi’nde turlarını tamamlayarak Burhaniye kamp alanına doğru yola çıktılar. Edremit’ten ve Türkiye’nin farklı illerinden toplam 270 bisikletçinin yer aldığı ‘Bisiklet Festivali’ boyunca bölgeyi ve Edremit’i tanıyan katılımcılar doğaya ve çevreye hayran olduklarını belirttiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.