SEVCAN İLE HAKAN MUTLULUĞA “EVET” DEDİLER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

SEVCAN İLE HAKAN MUTLULUĞA “EVET” DEDİLER

 

Havran Temaşalık Mahallesi Muhtarı Mustafa Kemal Kapkın’ın Oğlu Hakan ile Temaşalık Köyü Eski Muhtarı Mehmet Emin Özkan’ın Kızı Selcan’ın evlenmeleri nedeniyle hem oğlan evinde hem de kız evinde 3 gün, 3 gece devam eden yemekli birer düğün cemiyeti düzenlendi.

TEMAŞALIK’TA KÖÇEKLİ DÜĞÜN

Bu düğünde çok uzun yıllardan beri Temaşalık’ta bir ilk yaşandı.Oğlan evi düğüne davul zurna ile iki de dansöz(köçek) getirmişti.Mahalle sakinleri ve düğüne katılan misafirler bu yeni uygulamayı büyük bir ilgi ile izlediler.

YAZLIK DÜĞÜN SALONU’NDA COŞKU SELİ

Havran Belediyesi Yazlık Düğün Salonu’nda Lodos Çiçekçilik,Davet ve Organizasyon tarafından organize edilen,Piyanist Özkan Dedeoğlu ve Foto Neptün’ün de görev aldığı düğün gecesi eğlencesi tek kelimeyle muhteşem oldu.

Düğün salonuna haytap ve konfetiler arasında giren Genç çiftin nikahını Havran Belediyesi Evlendirme Memuru Muhterem Çiran kıyarken evlenme cüzdanını Gelin Sevcan(Özkan) Kapkın’a,Havran Belediyesi’nin genç çiftlere hediyesi olan kahve fincanını da Damat Hakan Kapkın’a verdi.

Genç çift ilk dans için sahneye çıktığında arkadaşları,komşuları, akrabaları ve sevenleri onları hiç yalnız bırakmadılar.Düğün pastasını birlikte kesen geç çift birbirlerine pasta ikram ettiler.Erkek tarafı ile başlayan takı kuyruğunda uzun kuyruklar oluşması Özkan ve Kapkın Aileleri’nin ne kadar çok sevildiğinin bir göstergesi oldu.Genç Kapkın Çiftine bir ömür boyu mutluluk,Özkan ve Kapkın Aileleri’ne de evlatlarının daha nice mutlu günlerini görmelerini dileriz. Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.