HASTANE BAHÇESİ OTOPARK OLMAKTAN KURTARILMALI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

HASTANE BAHÇESİ OTOPARK OLMAKTAN KURTARILMALI

Burhaniye Devlet Hastanesine gelişigüzel bırakılan araçlar ambulans sürücülerini ve acile gelen vatandaşlara zor anlar yaşatmaya devam ediyor.

Pazartesi günü saat 17.30 sıralarında meydana gelen kaza yerine gitmek isteyen ambulans hastaneden çıkış yapmak isterken yolu kapatacak şekilde bırakılan başka bir aracın tamponuna çarpması hem ambulansın kaza yerine gitmesini geciktirirken hastane bahçesinde de trafiğin karışmasına neden oldu. Duyarsız bir sürücünün ambulansların giriş çıkış yaptığı yere düzensiz şekilde araç bırakması bu yolu kapatırken diğer araçlarında hastaneye gelmesini engelledi. Bir ambulans vaka yerine gidemezken hasta almaya gelen başka bir ambulans ve yine hastaneye yaralı getiren ambulans hastane bahçesine giremedi. Duruma tepki gösteren hasta yakınları böyle bir rezillik olmaz. Pazara gelen yazlıkçılar bile otopark parası vermemek için hastane bahçesine bırakarak gidiyorlar. Burası hastane bahçesi mi otopark mı anlayamadık. Kaza yerine giden ambulans olay yerine gidemedi peki orda çok ağrı yaralı olsaydı bunun hesabını kim verecekti, olay yerine geç gitti diye ambulans görevlilerini fiili saldırı olsaydı onları kim koruyacaktı. Hastaneye hasta getiren ambulansı içinde yaralı veya hasta ölseydi hesabı kimden sorulacaktı. Bur soruların cevabını başta hastane yönetimi olmak üzere duyarsızca hastane bahçesine araçlarını park edip gidenlerin vermesini bekliyoruz. Hastane yönetiminin hastane bahçesine bir an önce düzenleme yaparak otopark olmaktan kurtarmalarını istiyoruz dediler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.