KIZMAZ OTO SEZON HAYRINI YAPTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KIZMAZ OTO SEZON HAYRINI YAPTI

 

Sanayi sitesinin en eski esnaflarından olan sanayi sitesi başkanlığını da yürüten Kızmaz Oto işletmecisi Rasim Kızmaz, Oğulları Ali ve Emrah geleneksel sezon hayırlarını iş yerlerinde yaptılar.

Her yıl sezon başlangıcında geleneksel olarak gerçekleştirilen sezon hayrında yaklaşık 1000 kişiye pilav ve ayran ikramı yapan Rasim Kızmaz ve oğulları “ Yıllardan beri biz hayırlı kazançlı, kazasız belasız bir sezon geçirmek dileklerimizle bu hayırlarımız yapıyoruz. Bu yılda Mayıs ayının son gününde bu hayrımızı dualar ile yapmayı Allah bize nasip etti. Hayrımıza katılan bütün dostlarımıza, sanayi esnafımıza, belediye başkanımıza bizleri yalnız bırakmadıkları için Teşekkür ederiz dediler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.