EDREMİT BELEDİYESİ EL SANATLARI SERGİSİ AÇILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ EL SANATLARI SERGİSİ AÇILDI

 

Edremit Belediyesi ‘El Sanatları Yılsonu Sergisi’ Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından açıldı.

 

Edremit Belediyesi bünyesindeki el sanatları kursunda yıl boyunca yapılan ürünler görücüye çıktı. Ayşe Sıdıka Etnografya Müzesi’ndeki ‘El Sanatları Yılsonu Sergisi’nin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı. 20 kursiyerin Behiye Burdurlu eğitmenliğinde ahşap, seramik, cam, mozaik, ahşap yakma yöntemleriyle yaptığı 150 el emeği ürün sergilendi.  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Son günlerde kadına yönelik şiddet ve cinayet oranı oldukça arttı. Buradan kadına yönelik şiddete ve şiddetin her türlüsüne hayır diyorum. Kadınlar bugün olduğu gibi yarın da hayatımızın merkezinde olacaklardır. Bu el sanatları sergisinde de hünerlerini sergileyen eser sahibi kursiyerleri yürekten kutluyorum” dedi. Sergide sahiplerini bekleyen eser ve ürünler 4 Haziran Cumartesi gününe kadar açık kalacak.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.