EDREMİT’TE 8. GELENEKSEL ESNAF HAYRI YAPILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE 8. GELENEKSEL ESNAF HAYRI YAPILDI

 

KAYMAKAM SIRMALI VE BAŞKAN SAKA ESNAF HAYRINA KATILDI

 

Edremit sanayi esnafı tarafından ‘8. Geleneksel Esnaf Hayrı’ Sanayi Sitesi 546. Sokakta düzenlendi. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Başkan Kamil Saka’nın da katıldığı hayırda çevre esnafları bir araya geldi.

 

Edremit sanayi esnafının her yıl imece usulü düzenlediği “Geleneksel Esnaf Hayrının 8.’si düzenlendi. Katılım yoğun olduğu hayırda katılanlara pilav ve ayran ikram edildi. Hayra Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, İlçe Jandarma Komutanı J. Kurmay Binbaşı Şahin Aydıncı, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, Esnaf meslek odaları başkanları, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.  Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, esnafa bol bereketli kazançlar dileyerek hayrın kabul olmasını diledi. Birliğin ve beraberliğin önemine vurgu yapan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Bütün esnafımıza kazasız belasız hayırlı işler nasip olmasını diliyorum. Beraberlik ve dayanışma içerisinde Ramazan Ayı öncesinde düzenlenen bu hayır yemeğine katkı sağlayan tüm esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.