ETİN BU HALİNE BAYILACAKSINIZ!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ETİN BU HALİNE BAYILACAKSINIZ!

 

Akçay’ın lezzet dünyası genişliyor. Birbirinden lezzetli tatlarıyla Akçay Resort Otel Steakhouse Akçay’da denize sıfır huzur dolu mekanında hizmet vermeye başladı.

Akçay Mahallesi Turgutreis Caddesi No:23 Edremit adresinde bulunan Akçay Resort Otel 120 yatak kapasitesi, havuzu, açık ve kapalı olmak üzere kafeteryası, her sabah çorba ve bol çeşitli doğal köy kahvaltısı, Körfez’de bir ilk olan kendine ait çocuk parkı ve yine Körfez’de bir ilk olan alkolsüz restoranıyla ilkleri yaşatmak üzere hazır durumda. Aynı zamanda düğün, nişan, nikah, kına, sünnet ve tüm toplantılar için uygun durumda olan Akçay Resort Otel tecrübeli işletmecileri ve personeliyle dikkatleri topluyor.

Akçay Resort Otel İşletmecisi Atila Tuncer’le yaptığımız söyleşide: “Körfez’de alkolsüz restoran yok. Ben bunu bir eksiklik olarak gördüm alkolsüz mekan arayanlar için bir farklılık yaratmak,böyle bir yere ihtiyaç duyulduğunu düşündüğüm için bu işe başladım. İşletmemizin ilk alkolsüz restoran olmasının yanında tam bir gurme mutfağı düzenledik ve yine Körfez’e ilk olarak steakhouse getirdik. Etlerimiz tamamen doğal olup kesimden sonra 14 gün bekletilip müşterilerimize sunuluyor. Bu sayede hem sağlık hem de muhteşem bir lezzet sunuyoruz. Halkımızın mutlaka denemesini tavsiye ediyorum bu lezzetten mahrum kalmasınlar.” Dedi.

Özellikle Ramazan Ayı’na dikkat çeken Akçay Resort Otel işletmecileri, “Ramazan boyunca  canlı ezan ve fasıl eşliğinde iftar yemeği düzenleyeceğiz. Tüm halkımızı bekliyoruz “diye konuştular.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.