METEF 2016 Fuarı Açıldı

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

METEF 2016 Fuarı Açıldı

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde ki Mesleki Teknik Eğitim Merkezinde (METEM) Mesleki Teknik Eğitim Fuarı (METEF) 2016 fuarı açıldı.

Açılışını Sındırgı Kaymakamı Ercan Ateş, Garnizon Komutanı Binbaşı Soner Akınsoy,  Belediye Başkan yardımcısı Hasan Daşkafa, Ak Parti İlçe Başkanı Halil Güner’in  yaptığı fuarda Elektrik, Elektronik, Bilişim Tekn., Ahşap, Metal, Muhasebe ve Finansman, Motor, Çocuk Gelişimi bölümü öğrencilerinin el emeği ürünleri sergilendi.

Açılışta konuşma yapan Kaymakamı Ateş ise ; “ Bu serginin oluşmasında emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimiz kutluyorum. Araştırma, geliştirme faaliyetleri olduğu kadar, bilim alanında, mesleki eğitim alanında gösterilen hünerlerin sergilenmesi, bizim çok arzu ettiğimiz bir durumdur. Gelecek yıllarda geniş katılımlı okullarımızın da katıldığı böyle bir sergide, bir programda böyle ürünlerin daha geniş kitlelere hitap edebilecek şekilde sergileyeceğiz. Rabbim bu sergide emeği geçen öğrencilerin emeklerini boşa çıkarmasın” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra protokol üyeleri fuar alanını gezerek sergilenen ürünler hakkında bilgi aldılar. Okul Müdürü Tuncay Öztürk 4 gün sürecek fuar boyunca sergilenen ürünlerin satılacağını belirterek elde edilecek gelirin okulun ihtiyaçları için kullanılacağını söyledi. Programın sonunda konuklara etli pilav ayran ikramı yapıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.