SINIFLARIN YIL SONU PİKNİĞİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

SINIFLARIN YIL SONU PİKNİĞİ

Burhaniye Faruk Kızıklı il okulu 4. Sınıfların yıl sonu pikniği yapıldı. Bir çok öğrencinin ana sınıflarından beri arkadaşlarını sürdürdükleri ve bu yıl son senelerini yaşayan öğrenciler, bir piknik ile stres attı.4 A, 4 B ve 4 D sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ile velilerinde katıldığı piknikte köfte ekme ve ayran ikramı yapıldı.

Kolay değil ana sınıfları dahil 5 yıldır birlikte aynı sıraları, aynı sınıfları, aynı okulu paylaşan onlarca 4. Sınıf öğrencisi, bu yıl son senelerini bir piknik yaparak sonlandırıyor. Okulların kapanmasına çok az bir süre kala 4 A, 4 B ve 4 D sınıflarının birlikte düzenlediği piknik, Hareketli Müze ve Etnografya Müzesi kır bahçesinde yapıldı. Mangalda köfte ekmek, ayran ikramının yapıldığı piknikte, öğrenciler gönüllerince eğlenerek stres attılar.  Eğitimdeki son yıllarını birlikte geçiren öğrenciler müzik eşiğinde dans ederlerken, veliler de pistte çocuklarını yalnız bırakmadı. 4 B sınıfı öğretmeni Hasan Hüseyin Hakan, “ çocuklarımız ile bir 4 yılı geride bıraktık ve öğrenimin ilk ayağını birlikte bitirdik. İlk sınıfa geldikleri günü hatırlıyorum. Hepsi minicik birer yavruyken, bu gün ise hepsi birer delikanlı, genç kız oldular. Hepside derslerinde çok başarılı olarak 4. Sınıflarını bitirdiler. Artık önümüzdeki sene 5. Sınıfa başlayacaklar. Hepsine bir ömür boyu başarılar dilerim. Vatanına milletine hayırlı bireyler olmasını dilerim”  dedi.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.