" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ADD EDREMİT ŞUBESİ YIL SONU RESİM SERGİSİ AÇILDI..

ADD EDREMİT ŞUBESİ YIL SONU RESİM SERGİSİ AÇILDI.. BAŞKAN SAKA, ÇİNİ BOYAMA SERGİSİ AÇILIŞINI YAPTI..   Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Edremit Şubesi’nin düzenlediği çini boyama sergisi Novada AVM’de açıldı. Serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı.   Edremit’te faaliyetlerini sürdüren Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi tarafından 10 kursiyere verilen 8 aylık eğitim sonunda hazırlanan eserler […]

ADD EDREMİT ŞUBESİ YIL SONU RESİM SERGİSİ AÇILDI..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ADD EDREMİT ŞUBESİ YIL SONU RESİM SERGİSİ AÇILDI..

BAŞKAN SAKA, ÇİNİ BOYAMA SERGİSİ AÇILIŞINI YAPTI..

 

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Edremit Şubesi’nin düzenlediği çini boyama sergisi Novada AVM’de açıldı. Serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı.

 

Edremit’te faaliyetlerini sürdüren Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesi tarafından 10 kursiyere verilen 8 aylık eğitim sonunda hazırlanan eserler sergilendi. 2015-2016 dönemi yılsonu çini boyama sergisinde Nurgün Bayer eğitmenliğinde hazırlanan 120 eser Novada AVM’de beğeniye sunuldu. Edremit Belediyesi Meclis Üyesi Müberra Uyar Karaca’nın da kursiyerler arasında yer aldığı sergiye ilgi yoğun oldu. Serginin açılışını gerçekleştiren Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, el emeğinin önemini belirten “Kadınlarımızın hayatın her alanında olduğu gibi sanatın merkezinde de olması gerekiyor. Sanat için hiçbir zamanın geç olmadığını bu sergide emek veren büyüklerimiz ve arkadaşlarımızla görmüş olduk. Sergiye katkı sağlayan ve el emeği ile hazırlanmış bu eserleri yapanlara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Sergide kursiyerlere Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından teşekkür belgeleri verildi. Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şube Başkanı Yüksel Eker de katılımlarından ve katkılarından dolayı Başkan Kamil Saka ve tüm konuklara teşekkür etti. Serginin bir hafta boyunca açık kalacağını ifade etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.