ÇEVRE GÜNÜ 180 AĞAÇ FİDESİ DİKİMİ İLE KUTLANDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÇEVRE GÜNÜ 180 AĞAÇ FİDESİ DİKİMİ İLE KUTLANDI

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Dünya Çevre Günü kapsamında öğrenciler ile birlikte 180 adet ceviz ağacı dikti.

Burhaniye Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğünün düzenlediği ağaç dikim töreni Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın katılımıyla gerçekleşti. Burhaniye Hacı Fevzi Köylü İmam Hatip Ortaokul öğrencileri ile birlikte Dünya Çevre Günü kapsamında 180 ceviz ağacı fidanı toprak ile buluştu. 42 öğrenci ile birlikte bir bir ağaç fidanlarını diken Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal öğrencilere ağaç dikimini anlatırken onlar ile birlikte ceviz ağaçlarına ilk can suyunu verdi. Burhaniye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Birimi tarafından 2016 Mavi Bayrak etkinlikleri kapsamında ağaçların çevre üzerinde ki etkilerini anlatarak öğrencileri bilgilendirdiler. Burhaniye Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ve Çevre Koruma Kontrol Birimi ile Dünya Çevre Günü Burhaniye’nin bir hatıra ormanı daha kazanması ile kutlandı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.