" />
USD
3,7057
EURO
4,3618
ALTIN
152,8413

BAŞKAN SAKA’YA MİLLETVEKİLİ ENİS BERBEROĞLU’NDAN ZİYARET

  Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret etti.   Edremit Belediyesi’ni ve Edremit’te yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Milletvekili Enis Berberoğlu, Başkan Saka’dan çalışmalar ve hayata geçecek projeler ile ilgili bilgi aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da Berberoğlu’na teşekkür ederek […]

BAŞKAN SAKA’YA MİLLETVEKİLİ ENİS BERBEROĞLU’NDAN ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret etti.

 

Edremit Belediyesi’ni ve Edremit’te yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Milletvekili Enis Berberoğlu, Başkan Saka’dan çalışmalar ve hayata geçecek projeler ile ilgili bilgi aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da Berberoğlu’na teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’ın da hazır bulunduğu görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.