" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT’TE KAVŞAK DÜZENLEMELERİNE HIZ VERİLDİ

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kent genelindeki yeşil alan bakımı ve kavşak düzenlemelerine hız verildi. Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün park ve yeşil alanlarda başlattığı çalışmalar yaz aylarına girdiğimiz günlerde hız kazandı. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Edremit’in çehresini değiştirmek için çalışmalara devam eden ekipler Tahtakuşlar ve Çamlıbel Mahallesi’ne bağlantı sağlayan […]

EDREMİT’TE KAVŞAK DÜZENLEMELERİNE HIZ VERİLDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kent genelindeki yeşil alan bakımı ve kavşak düzenlemelerine hız verildi.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün park ve yeşil alanlarda başlattığı çalışmalar yaz aylarına girdiğimiz günlerde hız kazandı. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Edremit’in çehresini değiştirmek için çalışmalara devam eden ekipler Tahtakuşlar ve Çamlıbel Mahallesi’ne bağlantı sağlayan kavşakta düzenleme çalışmalarına başladı. Altyapısı tamamlanan ve otomatik sulama sistemleri kurulan kavşakta iklime uygun bitki ekilerek yeşillendirmeler ile çalışmalar tamamlanacak. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bunun yanı sıra kent genelindeki parklarda, refüjlerde ve yeşil alanlarda rutin bakım işlerine de devam ediyor. Başkan Kamil Saka, “Edremit’in çehresini değiştirmek için kolları sıvadık. İlgili müdürlüğümüzle, yaz ayları için yeşil alanlar ve kavşaklara uygun planlamalarımızı tamamladık. Bu yoğun aylarda Edremit’e ayak basan herkesin güzel bir çevreyle karşılaşması için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.