EDREMİT’TE KAVŞAK DÜZENLEMELERİNE HIZ VERİLDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE KAVŞAK DÜZENLEMELERİNE HIZ VERİLDİ

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kent genelindeki yeşil alan bakımı ve kavşak düzenlemelerine hız verildi.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün park ve yeşil alanlarda başlattığı çalışmalar yaz aylarına girdiğimiz günlerde hız kazandı. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Edremit’in çehresini değiştirmek için çalışmalara devam eden ekipler Tahtakuşlar ve Çamlıbel Mahallesi’ne bağlantı sağlayan kavşakta düzenleme çalışmalarına başladı. Altyapısı tamamlanan ve otomatik sulama sistemleri kurulan kavşakta iklime uygun bitki ekilerek yeşillendirmeler ile çalışmalar tamamlanacak. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler bunun yanı sıra kent genelindeki parklarda, refüjlerde ve yeşil alanlarda rutin bakım işlerine de devam ediyor. Başkan Kamil Saka, “Edremit’in çehresini değiştirmek için kolları sıvadık. İlgili müdürlüğümüzle, yaz ayları için yeşil alanlar ve kavşaklara uygun planlamalarımızı tamamladık. Bu yoğun aylarda Edremit’e ayak basan herkesin güzel bir çevreyle karşılaşması için çaba sarf ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.