" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

GÖMEÇ’TE EN ÇOK KİTAP OKUYANLAR BİSİKLET KAZANDI

      Gömeç ilçesinde ‘Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap’ projesi kapsamında, en çok kitap okuyan öğrenciler için alınan bisikletler, Belediye Başkanı Kazım Arslan tarafından sahiplerine verildi.       Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Havran Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü ‘Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap’ projesi meyvelerini […]

GÖMEÇ’TE EN ÇOK KİTAP OKUYANLAR BİSİKLET KAZANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

 

Gömeç ilçesinde ‘Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap’ projesi kapsamında, en çok kitap okuyan öğrenciler için alınan bisikletler, Belediye Başkanı Kazım Arslan tarafından sahiplerine verildi.

 

 

 

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Havran Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü ‘Boyunca Kitap Oku Bisikleti Kap’ projesi meyvelerini verdi. İlçedeki okullarda en çok kitap okuyan öğrenciler belirlendi ve Gömeç Belediyesi’nin bahçesinde heyecanlı bir ödül töreni gerçekleştirildi. En çok kitap okuyan başarılı öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve eğitimcilerin katıldığı ödül töreninde öğrenciler büyük heyecan ve mutluluk yaşadı. Yaz tatiline sayılı günler kala modern bisikletlerine kavuşan öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gömeç Belediyesi’ne teşekkür etti. Bisikletlerini kendileri için hazırlanan hediye çantalarını alan 5 öğrenci, mutluluk içinde evlerinin yolunu tutarken, Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan, “Farklı projeleri ve üstün hizmet anlayışıyla gönüllere giren başkan Arslan, projelerinin devam edeceğini ifade ederek, “Gençlerimizin, çocuklarımızın kitap okuma alışkanlığı olması için, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte güzel bir proje gerçekleştirdik. Çalışkan, başarılı öğrencilerimize ödül olarak güzel bisikletler aldık. Gerektiği kadar okumayan öğrencilerin, bir şeyi anlaması, değerlendirmesi, yorumu farklı oluyor. Bu bilinç ile bu projeyi gerçekleştirdik. Çocuklarımız da, biz de memnunuz. Çocuklarımız hakikaten boylarından büyük kitaplar okudular. Onlara teşekkür ediyorum. Bu gibi projeleri daha da geliştirerek halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.