RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇAMCI MAHALLESİ’NDEN BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇAMCI MAHALLESİ’NDEN BAŞLADI

 

Edremit Belediyesi tarafından her yıl Ramazan ayında düzenlenen etkinlikler Çamcı Mahallesi’nden başladı. Çocuklara animasyonlar ve palyaço gösterilerinin yer aldığı etkinlikler özellikle çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı.

 

Edremit Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısı düzenlenen etkinlikler üçüncü yılında da renkli etkinlikler ile devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Ramazan ayı boyunca her akşam farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşacak olan etkinlikleri ilki bu yıl Çamcı Mahallesi’nden başladı. Çamcı Mahallesi’nde ki etkinliklerde karagöz Hacivat gösterileri, animasyonlar, palyaço gösterileri ve çeşitli skeçlerin yer aldığı gösteriler özelikle çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerde gösteri ekibi zaman zaman çocukları da oyunlarına dahil ederek keyifli bir akşam yaşattılar. Gösteri sonunda çocuklara yüz boyama, patlamış mısır ikramı ve balon dağıtıldı.  Çamcı Mahallesi Muhtarı İsmail Öztürmen, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl ve tiyatro ekibine teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.