YAŞLILIK MANEN YÜKSELME ÇAĞIDIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

YAŞLILIK MANEN YÜKSELME ÇAĞIDIR

 

CHP Karesi İlçe Kadın Kolları huzurevini ziyaret etti. CHP Karesi İlçe Yönetimi ile kültürel faaliyetlere hız veren CHP Karesi İlçe Kadın Kolları beraberinde CHP Karesi İlçe Başkan’ı Onur Ayan ve İlçe Yöneticileri huzurevini ziyaret ederek yaşlılarla sohbet etti. Huzurevi sakinlerinin ellerini öpüp huzurevi sakinlerine güzel bir gün yaşatan CHP Karesi sık sık ziyaret etme sözü verdi.

Yaşlıların hatırlanmaya ve ilgi gösterilmeye hakları olduğunu belirten CHP Karesi İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Erişen , “Burada yaşlılarımızla beraber olmaktan son derece mutluyuz. CHP Kadın Kolları olarak sosyal faaliyetlere yöneldik. Bir günümüzü huzurevinde kalan büyüklerimize ayırmak istedik. Bizi burada görmeleri onları son derece mutlu etti. Onlar mutlu olunca biz de mutlu olduk. Her biriyle yaptığımız muhabbetlerden kimi zaman çok duygulandık, kimi zaman neşelendik ve zevk aldık” dedi.

CHP Karesi İlçe Yönetimi ile uyum içinde çalışan CHP Karesi Kadın Kolları CHP Karesi İlçe Yönetimine teşekkür ederek sözlerine son verdi.

CHP Karesi İlçe Başkan’ı Onur Ayan ise küçüklere gösterilen sevgi ve saygı kadar büyüklere de aynı sevgi ve saygının gösterilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

“İçerisinde, size hayatta yaşlanmak diye bir olgunun olduğunun canlı tanıklığını yapan, gözleriyle konuşan, yürekleriyle dinleyen, hatlarının düzgünlüğünden gençliklerindeki güzelliği görebileceğiniz ninelerin, yapılarına bakarak zamanında ne kadar yağız birer delikanlı olabileceklerini düşündüğünüz dedelerin, dolayısıyla aşklarının, acı tatlı hikayelerinin bulunduğu, her ziyaret sonrası insanda biraz huzur, bir parça adı konamayan burukluk bırakan, ama her şekliyle ara sıra da olsa ziyaret edilmesi gereken yuvadır huzurevi, kadın kolları Başkan’ımıza ve yönetim kurulu üyelerine bu duyguyu bizlere yaşattıkları için teşekkür ediyorum.”Diyerek konuşmasına son verdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.