AHMET AKIN TERÖRÜ LANETLEDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AHMET AKIN TERÖRÜ LANETLEDİ

 

 

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada terör saldırılarını kınadı. Akın,  yaptığı konuşmada ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesinde gösterilen çirkin tutumu da kınadı. Ahmet Akın’ın Mecliste yaptığı konuşma şöyle;

“İstanbul’da şehit cenazesine katılan Sayın Genel Başkanımıza karşı sergilenen alçak tutumu kınıyor, bu tutumu teşvik eden, destekleyen anlayışı da lanetliyorum.

Dün İstanbul Veznecilerde, bugün Midyat’ta meydana gelen patlamalarda yine yüreğimiz yandı, canlarımız gitti. Şehit olan polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Tüm ulusumuza sabır ve başsağlığı diliyorum.

Bugün ayrıca 7 Haziran Genel seçimlerinin de birinci yıldönümü. 7 Haziran’dan önce Ülkemizde bir huzur ortamı hakimken, 7 Haziran’dan sonra ülke kan gölüne döndü. Her gün ülkemizin bir yerinden patlama ya da terör saldırısı haberleri geliyor.

İnsanlarımız korku içerisinde. İşine gidenler, okula giden öğrenciler, görevine giden güvenlik görevlileri endişe içerisindeler. Kör terörün ne zaman nerede ortaya çıkacağı belli değil.

Bütün bu olan bitenler karşısında sorumluluğu olanlar, elinden gelen her türlü çarpıtmayı yaparak sorumluluktan kurtulma gayreti içerisindeler.

Ben buradan bir kez daha bu alçak terörü, kandan, gözyaşından beslenenleri lanetliyorum.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.