" />
USD
3,6716
EURO
4,3255
ALTIN
151,3144

ALÇEV 16. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ

Özel Altınoluk çağdaş eğitim vakfı (Alçev ) ilköğretim kurumlarının 2015-2016 Eğitim- Öğretim yılı mezuniyet töreninde 25 öğrencisini mezun etti. Saygı durusu ve istiklal Marşı’nın ardından konuşmasını yapan Okul Müdür V. Canan ALTINTAŞ yaptığı konuşmada “Bizlere emanet ettiğiniz küçük yavrularımız bugün hayatlarında yeni bir döneme adım atıyorlar.  Özel Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı İlköğretim Kurumlarının her öğrencisi, […]

ALÇEV 16. DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Özel Altınoluk çağdaş eğitim vakfı (Alçev ) ilköğretim kurumlarının 2015-2016 Eğitim- Öğretim yılı mezuniyet töreninde 25 öğrencisini mezun etti.

Saygı durusu ve istiklal Marşı’nın ardından konuşmasını yapan Okul Müdür V. Canan ALTINTAŞ yaptığı konuşmada “Bizlere emanet ettiğiniz küçük yavrularımız bugün hayatlarında yeni bir döneme adım atıyorlar.  Özel Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı İlköğretim Kurumlarının her öğrencisi, değişen dünya koşullarına uyabilen, kendisini ifade edebilen, görev ve sorumluluklarını bilen, her türlü modern bilgiyle donatılmış, çağdaş, laik ve demokrat birey olarak yetiştirilmektedir.  Çocuklarımızın gelecekte de Atatürk’ün çizdiği çağdaş uygarlık yolunda yorulmadan yürüyeceğine, yarının aydınlık yüzleri olacaklarına yürekten inanıyor, öğrencilerimizin daha nice başarılarında hep birlikte gururlanmayı temenni ediyorum”sözleriyle konuşmasını bitirdi. Ardından kürsiye gelen Vakıf Başkanı Mahmut ÖZTÜRK;  Okulumuzun Misyonu; Kültürlü ,bilgili ve bilgiyi kullanabilen Çağdaş bilimsel dünyaya ayak uydurabilen Atatürkçü ,Devrimci ruha sahip bilim insanları yetirştirmeyi amaçlamaktadır. Vizyonu; Yaşamayı, hayatı,doğayı,güzel sanatları seven ve koruyan dünyayı izleyen bilme ve gelişmelere açık,özgür düşünebilen,sorunlarını çözebilen,takım çalışmasını benimseyen  vatanına ve Atatürkçü  cumhuriyet değerlerine bağlı Kısacası; Moderne dünyada topluma faydalı özgür başkasını haklarına saygılı bilim insanları yetiştirmektir.Çevremizdeki diğer okullar bize rakip olamaz çünkü bizim ticaret ve kar amacımız yoktur. Gelirimizin tamamını, çağdaş eğitim teknolojisine ve çocuklarımızın geleceğine yatırıyoruz. Sevgili öğrenciler: Sizler binbir emekle sizleri yetiştiren topluma kazandıran öğretmenlerinizin emeklerini unutmayacağınızı biliyoruz. Bu bilim yuvasında kazanımlarınız gelecek yaşamınıza bir hazırlık evresidir sözleriyle konuşmasını tamamlamıştır. Öğrenciler ödüllerini ailelerinden aldı. Bayrak –flama devir-teslim töreninin gerçekleştiği törende mezun olan öğrenciler kendilerinden sonraki nesle bayraklarını teslim ettiler. Öğrenciler törenin sonunda keplerini havaya atarak geleceğe merhaba dediler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.