ALTINKUM MAHALLESİ’NDE PARK DÜZENLEMELERİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ALTINKUM MAHALLESİ’NDE PARK DÜZENLEMELERİ

Edremit Belediyesi ‘ne bağlı ekipler tarafından Altınkum Mahallesi plaj bölgesinde ki yeşil alan yeniden düzenleniyor. Peyzaj düzenlemeleri ve yürüyüş yolları ile sezon öncesinde vatandaşların nefes alabileceği bir alan yaratılıyor.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Altınkum Mahallesi’nde park ve yeşil alan düzenlemeleri yapılıyor. Altınkum Plaj bölgesinde bulunan yeşil alanda yeniden düzenleme çalışmaları kapsamında gezinti ve dilenme alanları yenilendi. Çalışmalar da özellikle engellilerin kullanımı göz önünde bulundurularak düzenlemeler yapıldı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından peyzaj düzenlemeleri vatandaşların nefes alabileceği alanlar olarak hizmete açılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yeni yeşil alan ve park düzenlemeleri yaparken mevcut parkların da yeniden düzenlendiğini belirterek, “Altınkum Mahallemizde plaj bölgesinde bakımsız bir halde bulunan parkımızı düzenleyerek modern bir hale getiriyoruz. Edremit’imizde park ve yeşil alan düzenlemelerimiz 2016 çalışma programımıza göre ilerliyor. Yeni park alanlar kazandırmaya, daha fazla yeşil alanlar yaratmaya devam edeceğiz ” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.